Bramborový hattrick dokonán. Zlín na závěr turnaje deklasoval Vídeň

09.09.2017 17:09

Na závěr turnaje Zlín změřil síly také s posledním celkem tabulky, vídeňskými Warriors, a jednoznačně potvrdil papírové předpoklady, které ho pasovaly do role favorita. Do vedení šel hned ve druhé minutě a už před přestávkou zakončil první desítku gólů. V druhém poločase přidal dalších osm branek a potvrdil tak čtvrtou pozici na turnaji, pouhé tři body za švédským Malmö. Již v sedmé minutě byl stav 8:0, poté už se Zlín snažil trénovat souhry.

ZLÍN – VÍDEŇ 18:0 (10:0)

Branky a nahrávky: 2. Zapletal, 2. Joppa (Hábl D., Hábl Z.), 3. Palát (Šafránek), 4. Šafránek (Palát, Krupička), 4. Ligda, 5. Hábl Z. (Doležal), 6. Palát, 7. Hábl Z. (Joppa), 13. Ligda (Joppa), 14. Šafránek (Krupička), 20. Palát, 21. Ligda (Joppa), 22. Krupička (Palát), 23. Hábl Z. (Ligda), 26. Joppa (Ligda), 26. Joppa, 30. Joppa (Hábl D.), 30. Zapletal Vyloučení: Bez Využití: Bez V oslabení Bez Střely na branku 34:1.

Sestava SHK LAPP Zlín: Molek (Matoušek) – Doležal, Hábl Z., Julina, Zapletal – Hábl D., Joppa, Krupička, Ligda, Palát, Šafránek.

Sestava Vienna Warriors: Pouzer – Hornich, Mijajlovic, Reininger, Mikus – Jung, Krejcik, Wilszczak, Jedlička, Weil.