Ilustrační video jak nakupovat na e-shopech přes GIVT, tím podpořit finančně Sledge hokej Zlín a nebude Vás to stát ani korunu navíc

Aplikace, která Vás upozorní, že můžete svým nákupem podpořit Sledge hokej Zlín, naleznete ZDE. Bohužel aplikace je jen pro PC

Vážení přátelé zlínského sledge hokeje,

většina z nás už v internetových obchodech někdy nakupovala, někteří je využíváme pravidelně. Nyní Vám přinášíme možnost, jak můžete současně nakupovat na internetu a podpořit náš zlínský sledge hokej!

Zapojili jsme se do projektu GIVT.cz, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z vaší útraty bude darována nám! Takový nákup nevyžaduje žádnou registraci, nezaplatíme ani korunu navíc! V současnosti takto spolupracuje více jak 1600 e-shopů, jejichž počet se bude i nadále rozšiřovat.

Stačí pouze zadat do prohlížeče adresu  https://bit.ly/PodpořteSledgeHokejZlín  zvolit obchod ve kterém chcete nakupovat a kliknout na zahájit nákup. Poté již budete přesměrováni na stránku vašeho internetového obchodu a nakupujete přesně tak, jak jste zvyklí. Jeden váš klik navíc má smysl!