Byli jsme jako muchy ve flašce, toto není Zlín, co vyhrává tituly, řekl kapitán Ligda

09.03.2019 19:08

Sledge hokejisté Zlína ztratili první finálový zápas se Studénkou, když na ledě soupeře prohráli 1:2. V utkání přitom soupeře přestříleli 17:5.

V první třetině jsme měli možnost udělat si větší náskok, ale neudělali jsme, na což jsme doplatili. Nepoznával jsem náš tým, nikdo nedokázal vzít hru na sebe a nějak ten tým potáhnout, pořádně jsme si ani nenahráli. Byli jsme jako muchy ve flašce, zahrkáte a rozletí se. Soupeřnás ničím nepřekvapil, my jsme zklamali. Nestříleli jsme na bránu, proto jsme zápas ztratili. S tímto výkonem nemůžeme jít do odvety, musíme ukázat sebevědomí, dokázat, že v nás něco je. Dnes to nebyl Zlín, to vyhrává tituly,“ řekl kapitán Zlína Marian Ligda.

Doma Zlín hraje v sobotu od 14:05 hodin, rozhodující třetí duel je pak na programu o den později od 10:05 hodin taktéž ve Zlíně. Vstupné je zdarma a pro příchozí je připravena tombola o věcné ceny!

Dále čtěte: Zlín si prohrál první finálový zápas, Studénce dovolil obrat ve třetí třetině. Doma musí obě utkání vyhrát!