Do play off s novou hymnou!

20.01.2020 10:53

Sledge hokejisté SHK LAPP Zlín vstoupí v sobotu 25. ledna do semifinále play off, kdy doma přivítají od 16:06 hodin Studénku. Do vyřazovacích bojů je však povede už oficiálně představená hymna!

 

Tu mohli fanoušci slyšet zatím při všech domácích zápasech v letošní sezóně, až nyní je ovšem oficiálně představena s videoklipem a publikovaná pro veřejnost.

 

Za jejím vznikem stojí kapela Jateční Váha z Ludslavic nedaleko Zlína. „Znám se s brankářem Molkem, který mě vyhecoval k tomu, abychom udělali hymnu. Slovo dalo slovo a šli jsme do toho,“ popisuje na úvod zpěvák Libor Hulenka, jenž zároveň složil i text.

 

Šel jsem jednou na sledge hokej a nasbíral inspiraci. Pak už to šlo tak nějak samo, skládám texty, takže v pohodě,“ pověděl Hulenka, jehož kapela funguje tři roky. „Zprvu jsme měli zahrát jenom členovi naší nyní už kapely na svatbě, no a vidíte, jak to pokračuje,“ usmál se.

 

Videoklip k hymně pak obstaraly záběry z největších úspěchů zlínského sledge hokeje za více než dvacetiletou historii. K šesti mistrovským titulům patří ještě zlata z mezinárodních turnajů Malmö open 2017 a LAPP Cup Zlín 2018.

 

Pozornému divákovi neunikne zajímavost klipu ve dvou rozdílných letech. Za což to v roce 2017 rozhodující nájezd pardubický kapitán Pavel Kubeš nepromění, v roce 2018 při zlatě z LAPP Cupu už v dresu Zlína z totožné pozice uspěje a vstřelí tak zlatý gól.

 

Klub SHK LAPP ZLÍN tímto děkuje kapele Jateční Váha za to, že hymna spatřila světlo světa!

 

ZDE naleznete odkaz ke stažení hymny v mp3 formátu, pod videem pak její text.

 

Text hymny:

Hokej to je tvrdá hra

to všichni vědí

a nejtvrdší chlapi

ti při něm sedí

 

Mají brusle pod zadkem

a v rukou dvě hole

tohle je sledge hokej

jen koukej ty vole

 

Kdo je v celé naší lize 

nejlepší tým 

odpověď je jasná 

SHK LAPP ZLÍN

 

Za tatíčka Baťu

za naše město krásný

my se rveme o vítězství

snad je to všem jasný

 

Z buly přihrávka jeď

na branku přímým směrem

dej to na druhou stranu 

Zlíňáci jedem!!!

 

Nikoho se neleknem

my sme chlapi tvrdý 

jdem do toho plnou silou

ať je na nás Zlín hrdý

 

Kdo je v celé naší lize 

nejlepší tým 

odpověď je jasná 

SHK LAPP ZLÍN

 

Za tatíčka Baťu

za naše město krásný

my se rveme o vítězství

snad je to všem jasný