Hodnocení zápasu Zlín – Karlovy Vary

13.09.2008 19:39

První třetina začala vyrovnaně na obou stranách a zápas se jevil,že nebude jednoznačný pro Karlovarské.Domácí měli šance na vstřelení první branky,ale bohužel se nedokázali střelecky prosadit.Jmenovitě kapitán týmu a i ostatní hráči měli střeleckou smůlu a zvlhlý prach!Takže první třetina skončila  0:0

Druhá třetina začala opět vyrovnaně,ale osvědčilo se staré pořekadlo nedáš-dostaneš,což je u Zlínského týmu dlouhodobý problém.Po první brance naši borci polevili ve hře jak v bruslení tak i ve střelbě.A to byl závěr druhé třetiny.

Třetí třetina nezačala pro domácí vůbec dobře a místo vyrovnání obdrželi druhou branku.Hra se opět přelévala z pásma do pásma,začala se kouskovat hra a nedařila se založit žádná kloudná akce.Do toho ještě padl poslední třetí gól do Zlínské svatyně.Rozhodnutý zápas poklidnou hrou skončil.

Na závěr musíme pochválit Standu (brankáře) za dobře odvedenou práci v brance,měl mnoho pěkných zákroků.Celkově to byl zajímavý a z části vyrovnaný zápas.A myslíme si,že obavy z Karlových Varů nebyly až tak na místě.Byl to hokej na který se dalo dívat.Bohužel výsledek mluví proti nám.

Střípky z kabiny: Sám velký trenér D.Vrbka byl ze zápasem spokojen,akorát ty neproměněné šance hráčům vytkl.