Lapp Cup Zlín 6. - 8.9.2012

10.08.2012 11:24

Na začátku září zlínská PSG Aréna přivítá 8 evropských týmů na mezinárodním klubovém turnaji LAPP CUP ZLÍN 2012. Zlínští sledgehokejisté se tak poprvé v nové sezoně představí jako úřadující tuzemský mistrovský tým. V roli soupeřů se představí dva rakouské a dva ruské týmy, ze západu do Zlína míří po delší odmlce holandská reprezentace, z jihu tradiční italští jihotyrolští sledgehokejisté, ze severu tým našich švédských učitelů z Malmö.

Mnozí ze zahraničních účastníků již prostředí PSG Arény znají z historicky prvního Mistrovství Evropy v roce 2005, řada z nich zde pobývala v minulých letech a někteří přijedou poprvé. Pro všechny to však bude možnost kvalitního startu do sezóny, v nichž na té nejvyšší – reprezentační – úrovni půjde o kvalifikační souboje před Paralympiádou v Sochi 2014.

Osvědčení partneři a  producenti se spojili, aby sledgehokejistům připravili úroveň hodnou jejich obdivuhodných výkonů. Přijďte se na zápasy podívat i vy, hokejoví a sportovní fanoušci…

Herní systém: týmy jsou rozděleny do dvou skupin A a B po čtyřech. Kde si zahraje každý z každým.

Po odehrání těchto skupin se odehrají semifinálové boje a určí dvojice které si v sobotu zahrají o celkové umístění v turnaji. Všechny utkání se budou hrát 2x15 minut, o medaile 3x15 minut.

Časový harmonogram rozlosování turnaje ZDE