Pozvánka na odložené poslední kolo základní části ČSHL

01.01.2013 20:22

O prvním víkendu nového roku se odehraje odložené poslední kolo ČSHL. Známy jsou čtyři týmy, které postoupí do play-off, ale neznámou je ještě, jaké bude jejich pořadí po základní části.  To určí, jak budou vypadat dvě čtvrtfinálové dvojice.

Náš tým Lapp Zlín v tomto kole bude chtít obhájit první místo po základní časti ČSHL z loňské sezóny. K tomu, aby se to podařilo, stačí získat ze dvou posledních zápasů čtyři body ze šesti možných.

V sobotu 5.1. do Zlína přijedou Mustangové z Pardubic. Tento  duel začíná v 16 hodin. V neděli 6.1. sledge hokejisté Zlína budou hostit na svém ledě Kohouty Olomouc, začátek ve 14 hodin. Oba zápasy se odehrají na PSG Aréně ve Zlíně.

Přijděte do ochozů zimního stadiónu povzbudit náš tým.

Na Vaši podporu se těší celý tým SHK Lapp Zlín.

Upozornění: v neděli 6.1. na zápas z Olomoucí pro návštěvníky nebude umožněn vjezd vlastním vozem do areálu zimního stadionu. Je nutné na tento zápas svůj automobil zaparkovat pod zimním stadiónem a dojít pěšky. Důvodem je Extraligové utkání, které se odehraje na stadiónu Luďka Čajky. Děkujeme za pochopení.