Po dvou letech jdou Sedící Medvědi Zlín do play off České sledge hokejové ligy

04.01.2010 09:20

Čtvrtá pozice v letošní tabulce základní části České sledge hokejové ligy znamená pro zlínský tým jistotu účasti v bojích o medaile. Znamená to však také to, že ve všech zápasech bude v pozici týmu s horším umístěním a to podle nastaveného systému znamená již jen dvě domácí utkání.

To nejbližší se odehraje již v sobotu 9. ledna 2010 od 15:00 hodin na domovské PSG Aréně ve Zlíně, soupeřem bude tým úřadujících Mistrů ČR v posledních dvou letech - tým SKV Sharks Karlovy Vary. Semifinále se hraje na dvě vítězná utkání, výhodu případných dvou utkání tedy zužitkuje náš soupeř, ke kterému se vydáme deset let poté, co jsme se představili v České televizi tuzemským divákům.

V základní části jsme v tomto ročníku ČSHL s Karlovými Vary 1 x vyhráli (u nich - překvapení sezóny) a 1x prohráli (doma - krutý debakl). Oba týmy disponují výraznými reprezentačními oporami národního sledge hokejového výběru, který se v březnu tohoto roku vydá poprvé v historii ČR na Zimní paralympijské hry do Vancouveru, na ledě by mělo být vidět celou polovinu reprezentačního týmu - Berger, Geier, Hrbek, Kvoch na straně hostů, Fojtík, Hábl, Matoušek a Palát na zlínské soupisce.

Zveme proto všechny hokejové příznivce do hlediště PSG Arény - přijďte povzbudit dva ze čtyř letos nejlepších sledge hokejových týmů, zvláště pak nás, domácí Sedící Medvědy. Vstup je tradičně volný.