Podpořte bezplatně náš tým při nákupu vánočních dárků

05.12.2016 14:15

Nakupujete vánoční dárky přes internet a zároveň byste rádi podpořili náš tým? Tak právě projekt Givt je pro určen pro vás, neutratíte ani korunu navíc a pomůžete nám. Akce samozřejmě platí po celý rok.

 

Už více jak 600 e-shopů je zapojených do této akce, která podporuje neziskové organizace a sportovní kluby.

 

Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál givt.cz/. Část peněz z vaší útraty bude darována nám! Takový nákup nevyžaduje žádnou registraci, nezaplatíte ani korunu navíc!

 

Stačí pouze zadat do prohlížeče adresu givt.cz/sledge-hokej-zlin, kliknout na tlačítko podpořit, zvolit obchod, ve kterém chcete nakupovat a dále organizaci, na kterou chcete přispět (Sledge hokej Zlín). Poté již budete přesměrováni na stránku vašeho internetového obchodu a nakupujete přesně tak, jak jste zvyklí.

 

Jeden váš klik navíc má smysl! Děkujeme!

 

Návod, jak funguje GIVT, naleznete zde: https://givt.cz/aplikace