Sledge hokejový klub LAPP Zlín vítězem základní části mistrovské soutěže

08.01.2012 22:17

SHK LAPP Zlín půjde do nadstavbové části aktuálního ročníku ČESKÉ SLEDGE HOKEJOVÉ LIGY z první příčky tabulky, platné po právě ukončené základní části, v níž se utkalo 7 tuzemských týmů. Do play off postupují ze čtvrtého místa Draci Kolín, kteří tak budou naším semifinálovým soupeřem již za dva týdny. Další semifinálovou dvojici tvoří týmy SKV Žraloci Karlovy Vary z třetí příčky a ze druhé pozice "nováček ligy" - SHK Mustangové Pardubice.
Rozhodly o tom výsledky uplynulého víkendu. Zlín měl naplánovánou cestu přes Budějovice (kde Králové inkasovali po úporné hře 6 gólů a žádný nevstřelili) do Kolína. Jak řekl vedoucí týmu Petr  Julina, to už byl mnohem lepší zápas, hráči SHK LAPP Zlín hráli co měli a dosáhli nad Draky dvoubrankového vítězství. Čisté konto tak vylepší statistiku oběma našim brankářům a do tabulek přibyde též další hattrick. To naleznete brzy v sekci ČSHL 2011/2012 těchto webových stránek v oddílu věnovaném průběžným hráčským statistikám.

Za dva týdny se do Kolína opět vypravíme. Zde se odehraje nedělní utkání ze série, která se hraje na dvě vítězství. Začátek února je vyhrazen pro případné dva zápasy ve Zlíně.