Souhrn druhého dne: Moskva stále bezchybná, Zlínští budou zítra bojovat o druhé místo

02.09.2016 23:28

Po dvou hracích dnech LAPP Cupu má plný počet bodů už jen Moskva. Naopak na první bod čeká rakouský tým Carinthian Steelers. Souhra okolností dala esa do ruky domácím hráčům, kteří v případě, že zítra vyhrají své obě utkání za tři body (Oslo, Malmö), umístí se na parádní druhé příčce.

 

Výsledky, statistiky a tabulka zde: www.sledgehokejzlin.cz/lapp-cup-zlin-2016/

 

FIFH Malmo – South Tyrols Eagles 0:3 (0:1)

Branky a nahrávky: 15. Rosa, 19. Larch, 22. Depaoli (Rosa)

 

Italové byli v tomto zápase dominantním týmem a zaslouženě brali tři body.

 

 

SHK LAPP Zlín – Weserstars Bremen 0:2 (0:2)

Branky a nahrávky: 9. Wedde (Hering), 11. Hering (Rennback)

 

Více info zde: www.sledgehokejzlin.cz/news/tym-shk-lapp-zlin-poprve-na-turnaji-padl-k-vyhre-nad-nemeckym-bremenem-ho-nedohnala-ani-vyprodana-psg-arena/

 

 

Fénix Moskva – South Tyrols Eagles 3:0 (2:0)

Branky a nahrávky: 14. Panfilov (Pimenov), 15. Pimenov (Barykin), 17. Seljukin

 

Italové se v tomto utkání prezentovali opět nebojácným a bojovným výkonem. Nicméně hráči Fénixu dvěma slepenými góly na konci prvního poločasu jejich počáteční odpor zlomili. Poté ještě přidal jednu branku navrch Seljukin a Rusové si připsali další vítězství.

 

 

Carinthian Steelers – FIFH Malmo 0:2 (0:1)

Branky a nahrávky: 6. Ingvarsson (Rakos), 25. Ingvarsson (Nillson H.)

 

Zpočátku vyrovnané utkání nakonec rozhodl dvěma brankami Ingvarsson. Rakušanům na turnaji zatím není gólově přáno.

 

 

Weserstars Bremen – South Tyrols Eagles 3:4 (2:2)

Branky a nahrávky: 3. Hering, 3. Hering (Wedde), 30. Hering (Wedde) – 8. Depaoli (Rosa), 14. Winkler (Planker, Rosa), 18. Larch (Rosa), 26. Winkler (Larch)

 

South Tyrols Eagles nastoupili ke svému třetímu zápasu a v pro diváky atraktivní přestřelce nakonec Eagles získali všechny body. Weserstars nepomohl ani hattrick Heringa.

 

 

SHK LAPP Zlín – Fénix Moscow 1:4 (1:2)

Branky a nahrávky: 3.Ligda (Joppa) / 4. Lisov (Seljukin), 9. Berdnik (Lisov, Seljukin), 23. Panfilov (Berdnik, Lisov), 23. Pimenov (Lamakin)

 

Více zde: https://www.sledgehokejzlin.cz/news/ve-druhem-hracim-dni-zlin-nebodoval-odpoledne-podlehl-i-favorizovane-moskve/

 

 

Weserstars Bremen - FIFH Malmő 2:1sn (0:0)
Branky a nahrávky: 17. Wedde (Hering, Disveld), vítězný nájezd Lundgren - 26. Eklund (Ingvarsson)

Bylo k vidění velmi vyrovnané utkání a mnoho šancí na obou stranách kluziště. Skóre otevřel Wedde a čtyři minuty před koncem základní hrací doby vyrovnal Eklund střelou z úctivé vzdálenosti. Ke smůle gólmana Weserstars se kotouč odrazil od jeho betonu a zaplul do sítě. V nájezdech předvedl několik skvělých zákroků jak Brzoska, tak Nilsson. Nicméně šťastnější byli v této loterii Němci a brali bonusový bod. South Tyrols Eagles - Oslo Tigers 4:0 (1:0)
 15. Planker (Winkler), 20. Depaoli (Planker), 20. Larch, 26. Torella (Winkler)

Zpočátku vyrovnané utkání rozsekli Italové dvěma slepenými brankami ve dvacáté minutě. Následně přidali ještě další dva a debakl norský debakl byl dokonán.