Úspěšná nominace kapitána zlínských sledge hokejistů

02.05.2010 08:09

Již po osmé Zlínský kraj (www.kr-linsky.cz) v rámci propagace a podpory tělovýchovné činnosti vyhlásil anketu o nejúspěšnější sportovce Zlínského kraje pro rok 2009. Pořádající AGENTURA VELRYBA s.r.o. do Velkého kina ve Zlíně na slavnostní vyhlašování výsledků ankety pozvala moderátora Tomáše Hanáka. Spolu s ním se na pódiu představila také zpěvačka Dara Rolinc, skupina All-X, populární dvojice českých DJ´s Tommy Rogers & Peet a Rychlé šípy ze Slováckého divadla z Uherského Hradiště a také francouzští akrobaté.
Hejtman MVDr. Stanislav Mišák při vyhlašování mj. řekl: 

„Ocenění nejúspěšnější sportovci reprezentovali sebe, své kluby i Zlínský kraj při vrcholných soutěžích po celé ČR i v zahraničí. Považuji si za čest předat ceny a poděkovat těm, kteří se od útlého věku věnují sportu a dosahují v něm výborných výsledků."

Mezi dalšími kategoriemi byla tradičně zařazena i kategorie Nejúspěšnější handicapovaný sportovec.  Zde byla úspěšně proměněna nominace Zdeňka Hábla, který v roce 2009 v reprezentačním dresu ČR obsadil 5. místo na Mistrovství světa ve sledge hokeji a byl tamtéž zařazen jako útočník do All Stars.