Víkendovka OPEN sledge hokejová

13.03.2011 20:00

 Ligový kolotoč ještě neskončil, ale naskytla se příležitost sejít se na oblíbeném místě a zahrát si OPEN ve STUDÉNCE. Domácímu týmu budou rozpouštět led, tak pozval další 3 týmy k přátelskému ukončení sledge hokejového provozu ve Studénce v této sezóně. V tomto ohledu má reprezentat severomoravského regionu bezkonkurenční postavení pořadatele turnajů a promo akcí za uplynulé dva roky. Uznání a poděkování, přátelé!

Na ledě se krom osvědčených hvězd zúčastněných týmů měli možnost projevit i ti, jimž je po většinu sezony určeno hlavně místo na střídačkách, což je další inspirativní charakteristika tohoto jednodenního turnaje. Znovu jsme po několika letech měli možnost vidět na ledě slovenského mladíčka Martina Joppu, který je už teď jedním z nejnadějnějších Zbojníků. 

OPEN formát prospěl také "pauzírujícím" Kohoutům z Olomouce, posíleným o tahouny Krupičku a Bejvla. Rázem by liga vypadala jinak, že? 

SHK LAPP Zlín právě s Olomouckými Kohouty ztratil bod, což rozhodlo o konečné podobě čela výsledkové tabulky tunaje SLEDGE OPEN STUDÉNKA 2011.