5plus2 7.10.2013

Sledge hokejisté Sharks nestačili v prvním zápase na Zlín

KARLOVY VARY - Nová sezona začala také sledge hokejistům Sharks Karlovy Vary, kteří obhajují loňské prvenství. Žraloci přivítali v prvním kole silný Zlín, se kterým nakonec prohráli 0:1. V dalším utkání hrají karlovarští hráči se Studénkou.

V prvním zápase se Zlínem se Žraloci neprosadili a na gólovou radost si musí ještě počkat.
Zápas se Zlínem byl velmi vyrovnaný a hrálo se hodně opatrně. V první periodě bylo k vidění několik šancí, ale žádná branka nakonec nepadla. Diváci se dočkali ve druhé třetině, protože se trefil hostující Palát, který poslal Zlín do vedení. Domácí se po inkasované brance tlačili dopředu, ale v útočné fázi se jim příliš nedařilo, naopak z nebezpečných akcí hrozili hlavně hosté. Další branku ale nepřinesla ani třetí třetina a Zlín získal velmi cenné tři body.

"Měli jsme dobrý začátek, ale byli jsme na štíru s koncovkou. Pak jsme úplně vypadli z tempa a kdyby to bylo 5:0 pro Zlín, nemohl by se nikdo divit. Zápas se nám nepovedl a bylo vidět, že máme oproti Zlínu zápasové manko. Škoda odloženého zápasu se Studénkou, ve kterém jsme se mohli rozehrát," uvedl karlovarský Bohumír Mach.

Odložený zápas se Studénkou odehrají karlovarští hráči v sobotu 12. října od 14.15 hodin v Ostrově.

SKV Sharks K. Vary - SHK Lapp Zlín 0:1

Branka: 19. Palát (Šafránek). Diváci: 79.

Karlovy Vary: B. Mach - J. Berger, Hrbek, Nejedlý, M. Geier, Jeřábek, Janko, Forgo, Očenášek, Schneider.

Zlín: Molek - Julina, Fojtík, Hábl, Stodůlka, Palát, Šafránek, Ligda, Flídr.

Autor: Jakub Kopřiva