Aukro Berani Zlín 26.9.2017

Sledge hokejisté jsou po dvou kolech stoprocentní

Zlínští sledge hokejisté vyrazili za čtvrtým titul v řadě skvěle, neboť po úvodních dvou kolech České ligy jsou stoprocentní. Na ledě Litvínova to byla jednoznačná záležitost především díky pětibrankové druhé třetině, hokejisté na sáňkách z Moravy zvítězili 7:0. Druhé venkovní utkání v Karlových Varech bylo podstatně vyrovnanější, i to ale Zlín zvládl, když o výhře 5:4 rozhodl gólem v poslední minutě. Více se dozvíte ZDE. Litvínov - Zlín 0:7 (0:1, 0:5, 0:1), branky a nahrávky Zlína: 8. D. Hábl (Z. Hábl), 20. Palát (Z. Hábl), 23. Joppa (Z. Hábl, Turic), 26. Ligda (Z. Hábl, Joppa), 28. Z. Hábl, 30. Šafránek (Z. Hábl), 44. Ligda (Joppa, Julina). Karlovy Vary - Zlín 4:5 (1:2, 2:2, 1:1), branky a nahrávky Zlína: 9. Julina, 10. Joppa (Ligda), 20. Z. Hábl (D. Hábl, Šafránek), 27. Z. Hábl (Ligda), 45. Ligda (Z. Hábl). Sestava Zlína: Molek, Matoušek - Julina, Šafránek, Z. Hábl, Turic, Palát, Ligda, D. Hábl, Joppa, Rauš.