Český Paralympijský výbor 13.3.2017

OBHÁJÍ ZLÍNŠTÍ SLEDGE HOKEJISTÉ TITUL?

Již příští víkend se rozhodne o vítězi a celkovém pořadí E.P.C. Management České sledge hokejové ligy. Zatímco SHK LAPP Zlín má, zejména zásluhou kapitána Zdeňka Šafránka, přímo nakročeno k mistrovskému hattricku, pražská Sparta bude muset zabojovat, aby nedosáhla hattricku bramborového.

V čele finálové série play-off E.P.C. Management České sledge hokejové ligy je po uplynulém víkendu SHK LAPP Zlín. Zlínští vedou na zápasy 1:0 nad SHK Mustang AUTO IN Pardubice, kteří na domácím ledě utrpěli v sobotu 11. 3. porážku 1:3. O výsledku zápasu bylo v podstatě rozhodnuto již ve druhé třetině, kdy Zdeněk Šafránek ve 26. minutě dosáhl hattricku. Závěrečná část pak nepřinesla žádnou změnu.

Pardubičtí mají šanci zvrátit celkový výsledek v pátek 17. března od 18:30 na soupeřově půdě (PSG Aréna Zlín). V případě úspěchu Pardubic se o konečném vítězi rozhodne v sobotu 18. března tamtéž. Na oba zápasy bude volný vstup.

Mezitím spolu o třetí místo soupeří  SKV Sharks Karlovy Vary a HC Sparta Praha. Na zápasy vedou po nedělní výhře Západočeši, potvrdit nedělní úspěch se pokusí v sobotu 18. 3 v 15:45 na zimním stadionu v Ostrově, v případě prohry se odehraje rozhodující zápas v neděli 19. 3. od 13:00.

Poprvé se v české sledge lize bude hrát i o další příčky. O páté místo se v sobotu utká HC KES Studénka a SOHO Kohouti Olomouc. Studénka po duelu v Olomouci vyhrává nad Kohouty 1:0 na zápasy. Rozhodnuto je prozatím jen o sedmém místě, které nad nováčky z Litvínova vybojoval Motor sledge České Budějovice.

Zdroj: hokej.cz