Klub novinářů Zlín 21.10.2019

Zlínští sledge hokejisté podlehli Pardubicím, vyhráli však v Olomouci a vedou tabulku

PARDUBICE/OLOMOUC - Bez pilíře obrany Zdeňka Hábla nastoupili zlínští sledge hokejisté k 3. kolu České ligy na ledě Pardubic. Zlín ve velmi bojovné partii vedl od 10. minuty zásluhou trefy kapitána Ligdy, ovšem Mustangové v závěru první třetiny dvěma slepenými góly otočili stav ve svůj prospěch a vedení udrželi až do závěrečné sirény, po dlouhých osmi letech se tak mohli radovat z výhry nad Zlínem.
PARDUBICE – ZLÍN 3:1 (2:1, 1:0, 0:0)

Vyhrocené moravské derby přineslo jasnou výhru Zlína, Zdeněk Hábl má hattrick Gordieho Howa! Sledge hokejisté Zlína vyhráli ve 4. kole České ligy v Olomouci jasně 6:1 a upevnili si pozici na čele tabulky, kde mají náskok na druhé Pardubice tři body. Ve vyhroceném moravském derby sice Kohouti zprvu vedli, ovšem pouhých dvacet vteřin. Zlín postupně navyšoval své vedení a zvítězil po dvou gólech Joppy a Kormana, jednou se prosadil Ligda a Zdeněk Hábl. Ten krom branky stihl i několik nahrávek a bitku, zapsal tak hattrick Gordieho Howa! Další duel čeká Zlín 9. listopadu na ledě Studénky.

OLOMOUC – ZLÍN 1:6 (1:3, 0:1, 0:2)