Kolínský deník 20.11.2009

Kolínští Draci o víkendu válcovali soupeře

Kolín - O minulém víkendu hostili Draci Kolín na domácím ledě hned dva soupeře. V sobotu Zlín, v neděli Olomouc.Obě utkání se jim povedla více než úspěšně. Celkem nasázeli soupeřům šestnáct branek a domácí gólman Petr Boček navíc udržel třetí nulu v řadě.

Draci Kolín – Medvědi Zlín 6:0

V sobotním duelu se na kolínském zimním stadionu představili Medvědi ze Zlína. Domácí Draci měli dostatečnou motivaci oplatit soupeři porážku ze Zlína 1:3. Tým kolem kapitána Pavla Kubeše se do Medvědů pustil hned od začátku a výsledkem byl už ve 4. minutě první gól. Když pak přidali Draci další kousek, utkání vypadalo velice nadějně. Jenže v prostřední části branka nepadla, a tak mohlo v poslední třetině začít ještě pěkné drama. Ale domácí sledgehokejisté žádné komplikace na cestě za výhrou nepřipustili. Hned v jejím úvodu navýšili na náskok tří branek a v samém závěru během tří minut přidali ještě další tři góly a bylo hotovo. Draci zaslouženě vyhráli 6:0.

Branky: Raul 2, Bejvl 2, Kubeš, Novák. Třetiny: 2:0, 0:0, 4:0
Trenér: Tejkal Stanislav

Draci Kolín – Kohouti Olomouc 10:0

V neděli po poledni se na kolínském zimním stadionu utkali týmy, které v minulém ročníku soutěže bojovali o 3. místo. Domácí ani tentokrát nepřipustili překvapení a Kohouty Olomouc rozstříleli 10:0. Kdo by si myslel, že kolínští všechnu munici vystříleli v sobotu, kdy porazili Zlín 6:0, byl na omylu. To teprve ladili mušku. Tu správnou dardu si kolínští šetřili pro Kohouty. A z domácího ledu je vyprovodili dvouciferným výsledkem.

Branky: Raul 4, Pabst 3, Kubeš 2, Dobruský. Třetiny: 4:0, 3:0, 3:0
Kolín: Boček - Kubeš, R. Buhr, Hron, Bejvl, Raul, V. Buhr, Glier, Dobruský, Najbrt, Hrdý, Novák, Pabst