Kolínský deník 21.2.2010

Draci zahájili finálovou sérii vítězstvím

Zlín - Kolínští sledge hokejisté vstoupili skvěle do finále extraligy. Úvodní duel ve Zlíně vyhráli po samostatných nájezdech 3:2. Série se hraje na dva vítězné zápasy.

Medvědi Zlín - Draci Kolín 2:3 sn

Draky poslal do vedení Šafránek, jenomže Medvědi hned o minutu později Palátem srovnali. Když pak na začátku třetí třeniny poslal domácí do vedení opět Palát, s hosty to nevypadalo dobře. Ale Kolín měl ve svém středu střelecky disponovaného Šafránka, který svoji druhou trefou v zápase vyrovnal.

O vítězi prvního duelu tak musely rozhodnout samostatné nájezdy.

Jako první se rozjel Raul a střelou pod břevno překonal zlínského gólmana. Za Zlín srovnal Šojdr. Ve druhé sérii se za hosty prosadil Pabst, domácí Julina nedal. A když pak ve třetí sérii žádný z hráčů nebyl úspěšný, mohl se Kolín radovat z výhry.

Branky: 17. Palát (Julina), 41. Palát (Habl) - 16. Šafránek, 51. Šafránek (Pabst), 61. Pabst. Třetiny: 1:1, 0:0, 1:1 - 0:1.