Kolínský deník 26.9.2010

Draci zvládli i druhý mač, tentokrát vyzráli na Medvědy

Zlín - I druhé vystoupení v letošním ročníku Sportmall sledge hokejové ligy bylo pro tým Draci Kolín úspěšné.

Medvědi Zlín - Draci Kolín 2:6

V sobotním duelu porazili kolínští sledge hokejisté na zlínském ledě domácí Medvědy jednoznačně 6:2. Oba finalisté minulého ročníku soutěže na sebe narazili hned v druhém kole, kde výhodu domácího prostředí mohli využít zlínští Mědvědi.

Hosté z Kolína přijeli bez Obořila, Gliera a německé opory Pabsta. Utkání lépe začali domácí, když v čase 5:16 otevřel skóre zápasu Pavel Julina. Draci dokázali odpovědět až vteřinu před přestávkou, kdy vyrovnával Pavel Kubeš.

Naopak druhá třetina vyšla lépe hostům, nejprve zvýšil Michal Geier na 1:2, na to ještě stačili domácí reagovat vyrovnáním kapitánem Zdeňkem Háblem, ale Draci před druhou přestávkou přidali branku, když se trefil obránce Petr Bejvl.

Poslední třetina byla v režii hostů z Kolína, kteří přidali další tři branky a kontrolovali dění na hřišti.

V neděli kolínští hráči sehrají ještě jedno utkání na Moravě, tentokrát na ledě Studénky. Průběh zápasu můžete sledovat zítra od 13.15 hodin na www.draci-kolin.cz

Branky: 6. Julina (Palát), 27. Hábl – 15. Kubeš (Geier), 24. Geier, 29. Bejvl (Kubeš), 38. Bejvl (Geier), 41. Šafránek (Geier), 42. Geier (Kubeš).