Zlínský deník 11.3.2019

Komplikace na cestě za pátým titulem! Sledge hokejisté ve finále ztrácejí

Cesta za pátým titulem v řadě se zkomplikovala. Sledge hokejisté SHK Lapp Zlín v Ostravar aréně ve Vítkovicích podlehli rivalovi ze Studénky 1:2, která otočila výsledek dvě góly kapitána Kudrny v rozmezí čtyř minut v posledních deseti minutách utkání.

Sledge hokejisté SHK Lapp Zlín . Ilustrační foto | Foto: petrkoval.cz

Přestože „Lapáci“ vedli gólem Šafránka z 5. minuty, domácí ve 38. minutě vyrovnali Kudrnou. O čtyři minuty později pak vůdce Studénky převážil skóre na stranu svého týmu.

Druhý zápas série se odehraje příští sobotu 16. března od 14:05 hodin v PSG aréně. Případný třetí rozhodující bitva pak o den později od 10:05 hodin na stejném ledě.

Otočí sledge hokejisté Zlína celou sérii a sáhnou si na pátý titul za sebou?

STUDÉNKA - SHK LAPP ZLÍN 2:1 (0:1, 0:0, 2:0)

Stav série: 1:0.

Branky a nahrávky: 38. Kudrna (Flis), 42. Kudrna (Severin, Flis) – 5. Šafránek (Zdeněk Hábl).
HC Sledge Studénka: M. Kudela – Flis, Klíma, Kartosz, V. Kudela, Kudrna (C) – Fojtík (A), Mlčák (A), Staněk, Severin, Schilcher, Eberdorfer.
SHK LAPP Zlín: Molek (Matoušek) – Julina (A), Z. Hábl, Mach – Šafránek, Ligda (C), D. Hábl, Joppa (A), Turic, Rauš, Korman, Ferenčík, Šafařík, Stodůlka.

Autor: Redakce